cropped-polybazaar-shakhes.png

درباره پلی بازار

در سایت پلی بازار، یک فضای رقابتی برای فروشندگان ایجاد شده است تا محصولات خود را با قیمت رقابتی و در کنار سایر رقبا به نمایش بگذارند. علاوه‌بر این، امکان مقایسه یک محصول از فروشگاه‌های مختلف وجود دارد تا خریداران بتوانند فروشگاه‌ها را با هم مقایسه کرده و خرید هوشمندانه‌ای داشته باشند.

ما در پلی بازار علاوه بر شرکت در نمایشگاه‌‌های متعدد، برگزاری نشست‌های تخصصی، رویداد و سمینارهای مواد و صنایع شیمیایی، ویترینی آنلاین و دائمی برای مواد و محصولات شیمیایی تهیه کرده و آن را در اختیار تامین کنندگان جهت عرضه به مصرف کنندگان قرار داده‌ایم.

 در پلی بازار با درج آگهی‌های فروش ویژه و همچنین آگاهی رسانی در زمینه فرصت‌های ویژه خرید مواد شیمیایی سعی در برقراری ارتباطی موثر و مستقیم بین خریدار و فروشنده خواهیم کرد .

هدف مجموعه پلی بازار در آینده نزدیک، مطرح شدن به عنوان بازاری معتبر در سطح جهانی است. همچنین توسعه و بهبود شرایط بازار داخلی (از نظر قابلیت ارائه محصولات و اطلاع رسانی در مورد آن‌ها) نیز از اهمیت بسیاری برخوردار بوده و در دستور کار قرار دارد.
مجموعه پلی بازار با امید درخشش کشور ایران در زمینه صنایع شیمیایی به راه خود تا رسیدن به بلندترین قله‌های این عرصه ادامه خواهد داد و از شما فعالان و دلسوزان این صنعت تقاضا دارد تا ما را در این مسیر پر افتخار همراهی کنید.

ارسال بار به تمام نقاط کشور

ارسال نمونه جهت تست به تمام مناطق کشور به صورت رایگان

تضمین کیفیت و گارانتی تمام محصولات و خدمات پس از فروش

مشاوره در امور قیمت روز بازار مواد

ارائه مشاوره در زمینه تولید و فرمولاسیون برای مشتریان