درباره ما

درباره فروشگاه پلی بازار

در سایت پلی بازار، یک فضای رقابتی برای فروشندگان ایجاد شده است تا محصولات خود را با قیمت رقابتی و در کنار سایر رقبا به نمایش بگذارند. علاوه‌بر این، امکان مقایسه یک محصول از فروشگاه‌های مختلف وجود دارد تا خریداران بتوانند فروشگاه‌ها را با هم مقایسه کرده و خرید هوشمندانه‌ای داشته باشند.

ما در پلی بازار علاوه بر شرکت در نمایشگاه‌‌های متعدد، برگزاری نشست‌های تخصصی، رویداد و سمینارهای مواد و صنایع شیمیایی، ویترینی آنلاین و دائمی برای مواد و محصولات شیمیایی تهیه کرده و آن را در اختیار تامین کنندگان جهت عرضه به مصرف کنندگان قرار داده‌ایم.

در پلی بازار با درج آگهی‌های فروش ویژه و همچنین آگاهی رسانی در زمینه فرصت‌های ویژه خرید مواد شیمیایی سعی در برقراری ارتباطی موثر و مستقیم بین خریدار و فروشنده خواهیم کرد.

هدف مجموعه پلی بازار در آینده نزدیک، مطرح شدن به عنوان بازاری معتبر در سطح جهانی است. همچنین توسعه و بهبود شرایط بازار داخلی (از نظر قابلیت ارائه محصولات و اطلاع رسانی در مورد آن‌ها) نیز از اهمیت بسیاری برخوردار بوده و در دستور کار قرار دارد.

مجموعه پلی بازار با امید درخشش کشور ایران در زمینه صنایع شیمیایی به راه خود تا رسیدن به بلندترین قله‌های این عرصه ادامه خواهد داد و از شما فعالان و دلسوزان این صنعت تقاضا دارد تا ما را در این مسیر پر افتخار همراهی کنید.